CZY KWAS HIALURONOWY POWODUJE PRZERYSOWANIE?

CZY KWAS HIALURONOWY POWODUJE PRZERYSOWANIE?

Usta – temat rzeka

Każda z nas ma inne wizje swojego wyglądu. Czasem widzimy u koleżanki usta i też „takie” chcemy… jednak zwykle coś co pasuje do koleżanki nie koniecznie pasuje do Ciebie i na odwrót.

Decydując się na usta trzeba się zastanowić, jaki efekt chcemy osiągnąć. Nakłaniam do zachowania umiaru. Dzień po zabiegu usta często są spuchnięte i każda z was reaguje odmiennie.

Jedna będzie przerażona, że usta są za duże, druga zaś marzy, by już takie zostały, a jeszcze inna czuje niedostyt. To naturalne, różnimy się od siebie i to właśnie jest piękne, dlatego nakłaniam Cię zawsze do minimalizmu. Zwłaszcza na pierwszej wizycie. Daj sobie i swoim ustom czas… niech one spokojnie się ułożą po dawce, którą ja proponuję i wtedy oceńmy, czy aby na pewno potrzeba Ci czegoś więcej.

Broda

Jeśli masz cofniętą brodę, i powoduje Twój  dyskomfort … nie jest to już problemem. Tę przyczynę Twojego gorszego samopoczucia mogę zniwelować poprzez wstrzyknięcie kwasu. Kształt oraz ilość potrzebnego preparatu do uzyskania pożądanego efektu, omawiamy przed zabiegiem oraz na wcześniejszej konsultacji.

Nos

Niwelowanie garbku, ewentualnie podnoszenie czubka nosa. Te niedoskonałości można zniwelować poprzez wstrzyknięcie wypełniacza. W tych okolicach szczególnie ważne jest wyczucie. Jeśli chodzi o odczucia, niwelowanie garbku z opinii klientek nie boli. Unoszenie czubka nosa mimo znieczulenia nie należy do najprzyjemniejszych. Jednak głowa do góry, zabieg trwa stosunkowo krótko i jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym ( krem ).

Kości policzkowe

Ostrzykując tę okolicę możesz podnieść nieco opadające policzki, ujędrnić twarz, ale i ją wyrzeźbić. Jak w każdym innym przypadku potrzebny jest umiar i również proponuję zacząć od niewielkiej ilości preparatu i ewentualnie za niedługi czas dostrzyknąć . Tak, by stopniowo oswoić się z nowym wyglądem . Uważam, że tego typu zabiegi należy wykonywać z cierpliwością, aby później nie żałować 🙂 .

Zmarszczki, bruzdy

Spłycenie bruzd nosowo-wargowych lub marionetki to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów, jeśli chodzi o wypełniacze. Daje niesamowity efekt, co najważniejsze naturalny. Można powiedzieć, że jest to dyskretna zmiana, którą poczujesz od razu. Twarz staje się łagodniejsza, młodsza.

Efekt utrzymuje się od 6-13 miesięcy.

powiekszenie-ust-uroda-plus-joanna-maskulak-pabianice-ksawerow-tuszyn-rzgow-2

Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną.

rzesy-upal-jak-utrzymac-rzesy-uroda-plus-joanna-maskulak-salon-kosmetyczny-pabianice-ksawerow-3
Facebook