Jeśli szukasz kogoś, kto zadba o Twoją urodę i sprawi, że poczujesz się piękna, to jest to właśnie miejsce dla Ciebie.
Kilkanaście lat doświadczenia w kosmetyce, makijażu permanentnym i stylizacji rzęs. Indywidualne podejście do każdej klientki i maksymalna ilość czasu poświęcona właśnie Tobie.
Dobór zabiegów dostosowanych do Twoich potrzeb i wymagań,  to u mnie standard. Znajdziesz mnie w Pabianicach na granicy z Ksawerowem.
Zapraszam Cię na konsultację, podczas której powiem Ci, jak najlepiej zadbać o Twoją twarz.

O mnie

Kosmetyka jest moją pasją i pracą, a makijaż permanentny - to moja miłość !

Joanna Maskulak

Szkolenia w moim zawodzie są ważne. Pozwalają poznać nowe techniki, zabiegi, możliwości. Jednak prawdziwe umiejętności nabywa się poprzez praktykę. Poniżej możesz sprawdzić moje kwalifikacje. 

Możesz również mieć pewność, że wykonuję tylko takie zabiegi, które poznałam, przetestowałam i wytrenowałam. Zachowuję przy tym wszelkie, wysokie standardy higieny i sterylności. Stosuję jednorazowy sprzęt, profesjonalnie dezynfekuję i zabezpieczam jednorazowymi foliowymi rękawami ten, który z założenia jest wielorazowego użytku i tego wymaga.  U mnie możesz czuć się bezpieczna.

Korzystam tylko ze sprawdzonych produktów

stylage-makijaz-permanentny-uroda-plus-joanna-maskulak-sakol-kosmetyczny-pabianice-lodz
teosyal-medycyna-estetyczna-zabiegi-kosmetyczne-uroda-plus-joanna-maskulak-sakol-kosmetyczny-pabianice-lodz
revitacare-usuwanie-cellulitu-medycyna-estetyczna-zabiegi-kosmetyczne-uroda-plus-joanna-maskulak-sakol-kosmetyczny-pabianice-lodz
juvederm-makijaz-permanentny-uroda-plus-joanna-maskulak-sakol-kosmetyczny-pabianice-lodz
bioevolution-makijaz-permanentny-uroda-plus-joanna-maskulak-sakol-kosmetyczny-pabianice-lodz
dermaheal-lipoliza-salon-kosmetyczny-pabianice-lodz-uroda-plus-joanna-maskulak
permablend-makijaz-permanenny-medycyna-estetyczna-zabiegi-kosmetyczne-uroda-plus-joanna-maskulak-sakol-kosmetyczny-pabianice-lodz

MOJE KWALIFIKACJE

co mówią moi klienci?

Polecam zabiegi u Pani Asi. Sama korzystam z Jej usług już 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Mam nadwrażliwość skóry i jestem alergikiem, ale pomimo wszystko Pani Asia zawsze stara się znaleźć takie rozwiązanie, żeby był ładny efekt bez skutków ubocznych. A jestem tzw. trudną klientką. Miałam robiony makijaż permanentny brwi, kreski i usta. Cyklicznie zakładam też rzęsy. To jest zdecydowanie mój gabinet kosmetyczny 🙂 Moja ocena to piątka z plusem.

zapraszam

Zadzwoń do mnie, umów się na konsultację lub zabieg.