Zdjęcia

Makijaż permanentny brwi

Jeden z najpopularniejszych zabiegów makijażu permanentnego. Pięknie podkreślony kształt oka, często młodszy i bardziej radosny wyraz twarzy, skrócony czas codziennego makijażu. Jeszcze więcej o efektach, wskazaniach, przeciwwskazaniach, przygotowaniu do pigmentacji znajdziesz tutaj.

Makijaż permanentny – kreski

Makijaż permanentny powiek, czyli pigmentacja kreski (górnej i/lub dolnej) to duża oszczędność czasu podczas codziennego makijażu. Często spotykam się z opinią, że jest to ten element, który sprawia dużo problemu. Więcej o zabiegu możesz przeczytać klikając w link.

Makijaż permanentny ust

Pięknie zarysowane, z wyrównaną czerwienią, delikatne lub bardzo wyraźne. Idealne usta są marzeniem wielu moich Klientek. Zapraszam zatem na zabieg, o którym więcej przeczytasz tutaj.

Rzęsy 1:1

Naturalny wygląd, dopełnienie rzęs, wydłużeniem podkreślenie. Taki efekt osiągniesz po aplikacji rzęs 1:1 (jedną rzęsę przyklejam do jednego naturalnego włosa). Szczegóły poznasz tutaj.

Rzęsy objętościowe

Wyraźne, uwodzicielskie spojrzenie, podkreślenie oka, brak konieczności codziennego tuszowania to główne powody, dla których moje Klientki decydują się na aplikację objętościową rzęs. Dla kogo jest ten zabieg, a kto nie powinien go wykonywać? Dowiedz się tutaj.

Kwas hialuronowy – wypełniacze

Marzy Ci się korekta wyglądu, która sprawi, że Twoja pewność siebie wróci na dobre tory? Możesz osiągnąć ją w kilka chwil i to bez obaw o nienaturalny czy przerysowany efekt. Gwarantuję Ci, że wyjdziesz z salonu z nowym, lepszym wizerunkiem! Co jestem w stanie poprawić, wykorzystując kwas hialuronowy? W moim salonie w Pabianicach dostępne jest: …

Kwas hialuronowy – wypełniacze Read More »

Mezoterapia igłowa

Ujędrnienie, wygładzenie, wyrównanie kolorytu to tylko niektóre korzyści, które może Ci przynieść zabieg mezoterapii igłowej. O wskazaniach, przeciwwskazaniach, przygotowaniu do zabiegu i pielęgnacji możesz przeczytać klikając w link.

Pielęgnacja twarzy

Czysta i wypielęgnowana skóra daje poczucie komfortu oraz świeży wygląd. Jeśli ciekawi Cię, jak wykonuję całą procedurę, zerknij tutaj.

Henna

Wyraźna oprawa oka, lepsze samopoczucie, dopełnienie makijażu codziennego i wieczorowego to tylko kilka korzyści z tego zabiegu. Przyznasz jednak, że robi różnicę?