MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

makijaz permanentny ust

makijaz permanentny ust

Makijaż permanentny ust 👄💋👄💋👄💋

Czy niesie za sobą aż taki ból, o jakim często się słyszy??? 🤔🤔🤔
Otóż nie sugeruj się opinią koleżanki, gdyż każda z Was ma zupełnie inny organizm, próg bólu, wrażliwość, wyobraźnię, inną skalę oceny odczuć. Robisz zabieg w innym dniu cyklu niż Twoja psiapsiółka, która opowiadała, że bolało.
Nie oznacza to, że nie poczujesz żadnego dyskomfortu.😬🤔jednak nie taki 😈 zły jak go opisują.

Chcesz poznać różnice w odczuciach oraz ich przyczyny??? 😉
Zostaw komentarz, ❤ lub 👍
Zachęcam do lektury 👩🏫👩🎓👩💻

Kilka sytuacji z życia wziętych:

  1. Klientka nr 1 przychodzi na zabieg już tak skutecznie nastraszona czasem nawet przez koleżankę, która nie miała wykonanego makijażu permanentnego, ale „ gdzieś czytała”, „słyszała od koleżanki koleżanki”. Moje zapewnienia w tej sytuacji niewiele znaczą, bo koleżanka mówiła, że boli, więc boli.😤
  2. Druga klientka kompletnie nie wie o co chodzi w tym całym makijażu, kładzie się i z wielkim spokojem I zaufaniem czeka na efekt końcowy. I wtedy czasem coś tam poczuje miejscami, ale wtedy nakładamy znieczulenie i działamy. Bez najmniejszego problemu.
  3. Trzecia kobieta przychodzi i mówi, że kiedyś ktoś jej robił makijaż permanentny (PMU) I bardzo bolało. Tak bardzo się boi, że sytuacja się powtórzy, ale kończy się sporym zaskoczeniem , że pigmentacja już trwa, a bólu brak.🤔😁🤔
  4. Bywa też, że klientka przychodzi z nastawieniem, że nie będzie bolało, bo już kiedyś robiła i nie bolało. Przystępujemy do zabiegu I się okazuje, że boli. Pada wtedy pytanie o miesiączkę. Bywa ona częstą przyczyną wzmożonej wrażliwości.

Przyczyny różnych odczuć podczas zabiegu:

1. Nastawienie do zabiegu – strach , stres( często nakręcony niewłaściwą lekturą bądź opinią osób trzecich )

2. Miesiączka oraz dni przed nią i tuż po niej.

3. Silne ukrwienie okolicy często spowodowane odżywkami stymulującymi wzrost włosa.

4. Przyjmowane leki sterydowe, przeciwzakrzepowe (nie zawsze), wit.E

5. Świeża opalenizna.

Jeśli nurtują Cię jakieś pytania na konkretny temat, a nie został on jeszcze omówiony napisz do mnie , a niebawem będziesz mogła zgłębić wiedzę .

Facebook